Oliver <br>Majdúch

Oliver
Majdúch

Managing Partner

+421 908 587 876
oliver.majduch@smlegal.sk

V advokácii pracujem jedenásť rokov. Do praxe som nastúpil ešte ako študent a hneď po skončení VŠ som odišiel pracovať do pražskej nadnárodnej kancelárie. Advokátsku kanceláriu SCHIN & MAJDÚCH som spoluzakladal ako 28-ročný a momentálne mám na starosti IT klientov, realitné projekty a vyjednávanie sporov.

V živote mám rád, keď sa veci dejú rýchlo, odvážne a presne. Okrem právnickej roboty sa zaujímam o manažment a smerovanie kancelárie. Preto nastavujem jej víziu a riadim všetky obchodné činnosti. Cenu Právnická firma roka pre IT sme získali v druhom roku fungovania spoločnosti a nomináciu na prestížnu CIJ Award pre najlepšiu advokátsku kanceláriu na právo komerčných nehnuteľností hneď v tom ďalšom.

Tieto hodnoty prenášam na svoj tím a teda aj na vás, klientov. Technológie nás naučili, že včera bolo neskoro. Flexibilita a schopnosť pružne reagovať boli skúškou kvality počas prvých dvoch rokov fungovania kancelárie.

Naša odvaha sa odzrkadľuje na tom, že sme firmu otvorili bez jediného stáleho klienta. Nezľakli sme sa, zareagovali sme na trendy a začali sme aplikovať moderné právo tak, aby fungovalo pre klienta. Teraz zastupujeme startupy, SME firmy až po Fortune 500 korporácie a všetkým dáva náš prístup zmysel.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou, zistíte, že milujem súťaženie a ťažko nesiem prehry. Preto budem za vás a vaše záujmy maximálne bojovať.

V prípade, že sa mi neviete dovolať, asi som práve v prírode a vetrám si hlavu streľbou z luku.

Vzdelanie

  • Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave (Mgr.)
  • Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave (Bc.)

Pedagogická činnosť

  • Špecializovaný kurz pre znalcov organizovaný Ekonomickou univerzitou v Bratislave

Špecializácia

  • Nehnuteľnosti
  • IT | Telekomunikácie
  • Právo duševného vlastníctva | Autorské právo
  • Obchodné právo
  • Spory

Jazyky

  • Slovenský, anglický, český, ruský

Eva
Schin

Managing Partner

Vždy som bola všade prvá. Od útleho detstva pre mňa platilo heslo, včera bolo neskoro. Keď sa do niečoho obujem, ostane po mne stopa.

Martina
Jamečná

V druhom ročník na právnickej fakulte som sa rozhodla, že chcem vyskúšať prax v advokácií. Už dávno ma toto povolanie fascinovalo.

Barbara
Némethová

Férovosť, čestnosť a úprimnosť považujem za moje kľúčové hodnoty, ktorými sa riadim v profesijnom i v súkromnom živote.

Michaela
Kosturková

Právo som začala študovať, pretože som vždy považovala za dôležité pomáhať slabším, ktorí potrebujú silného partnera v procese ochrany ich práv.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
SCHIN & MAJDÚCH

Napíšte nám