Michaela <br>Kosturková

Michaela
Kosturková

Právo som začala študovať, pretože som vždy považovala za dôležité pomáhať slabším, ktorí potrebujú silného partnera v procese ochrany ich práv.

Po ukončení štúdia som pôsobila na exekútorskom úrade. Nasledoval posun do štátnej správy, a to konkrétne na Úrad na ochranu osobných údajov SR. Na odbore kontroly spracúvania osobných údajov som analyzovala vybrané subjekty. Počas tejto práce som získala veľa užitočných skúseností z rôznych oblastí.

Po troch rokoch som sa zamestnala na Ministerstve životného prostredia Slovenskej republiky, kde som ako tzv. koordinátorka EIA posudzovala a kontrolovala žiadosti o nenávratný finančný príspevok z európskych štrukturálnych fondov. Zároveň som pôsobila aj ako tajomníčka rozkladovej komisie Ministra životného prostredia.

Od začiatku roku 2019 pôsobím v advokátskej kancelárii SCHIN & MAJDÚCH, ktorá ma oslovila svojou firemnou kultúrou, ľudským prístupom a možnosťou zúročiť moje nadobudnuté skúsenosti z oblasti ochrany osobných údajov.

S touto témou je úzko späté IT odvetvie, ktoré sa skladá z veľkých a známych korporácii, ale aj z dynamických mladých startupov. Práve tu sa očakáva flexibilita, dodávanie inovatívnych nápadov a riešení šitých na mieru klientovi. Nastavenie ideálnych podmienok a spokojnosť klienta je pre mňa vždy priorita.

Vzdelanie

  • Právnická fakulta Trnavskej univerzity (Mgr.)
  • Právnická fakulta Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (JUDr.)

Špecializácia

  • GDPR
  • IT právo
  • Právo duševného vlastníctva
  • Obchodné právo
  • Spory

Jazyky

  • Slovenský, anglický

Oliver
Majdúch

Managing Partner

V advokácii pracujem jedenásť rokov. Do praxe som nastúpil ešte ako študent a hneď po skončení VŠ som odišiel pracovať do pražskej nadnárodnej kancelárie.

Eva
Schin

Managing Partner

Vždy som bola všade prvá. Od útleho detstva pre mňa platilo heslo, včera bolo neskoro. Keď sa do niečoho obujem, ostane po mne stopa.

Martina
Jamečná

V druhom ročník na právnickej fakulte som sa rozhodla, že chcem vyskúšať prax v advokácií. Už dávno ma toto povolanie fascinovalo.

Barbara
Némethová

Férovosť, čestnosť a úprimnosť považujem za moje kľúčové hodnoty, ktorými sa riadim v profesijnom i v súkromnom živote.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
SCHIN & MAJDÚCH

Napíšte nám