Martina <br>Jamečná

Martina
Jamečná

V druhom ročníku na právnickej fakulte som sa rozhodla, že chcem vyskúšať prax v advokácií. Už dávno ma toto povolanie fascinovalo. Nemala som však predstavu, čo všetko práca advokáta obnáša. Chcela som preto na vlastnej koži zistiť, ako vyzerá právo nie len na papieri, ale aj v reálnom živote.

Po pár rokoch v advokátskej kancelárii SCHIN & MAJDÚCH legal, môžem hrdo prehlásiť, že to bolo dobré rozhodnutie.

Pracujem na pozícií Paralegal. S advokátmi pracujem na start-up legal akcelerátore, kde mám na starosti agendu viacerých projektov. Denne pripravujem podklady a spolupracujem na rôznych náročných právnych prípadoch. Mojou zodpovednosťou je tiež celkový chod kancelárie z administratívneho hľadiska.

V našej kancelárii veríme, že komunikáciu je potrebné udržiavať ako aj s našimi klientami, tak aj s obchodnými partnermi a komunitou. Preto sa každý mesiac podieľam na príprave newslettera, v ktorom verejnosti prinášame aktuálne zaujímavosti z právneho sveta.

Za svoju prax som nesmierne vďačná. Každý deň mám príležitosť spolupracovať s tímom odborníkov, iniciatívnych a motivujúcich ľudí, ktorí ma svojimi vedomosťami a prístupom k práci neustále inšpirujú. Krok za krokom riešim ťažšie úlohy a naberám odvahu púšťať sa do zložitejších prípadov.

Na konci dňa si vždy uvedomím, že prekonávať výzvy je síce náročné, ale keď do toho dáte všetko, čaká na vás satisfakcia z dobre odvedenej práce. A to stojí za to.

Vzdelanie

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave (Mgr.)

Špecializácia

  • Obchodné právo
  • IT/Telekomunikácie
  • Pracovné právo
  • Občianske právo

Jazyky

  • Slovenský, anglický, nemecký

Oliver
Majdúch

Managing Partner

V advokácii pracujem jedenásť rokov. Do praxe som nastúpil ešte ako študent a hneď po skončení VŠ som odišiel pracovať do pražskej nadnárodnej kancelárie.

Eva
Schin

Managing Partner

Vždy som bola všade prvá. Od útleho detstva pre mňa platilo heslo, včera bolo neskoro. Keď sa do niečoho obujem, ostane po mne stopa.

Barbara
Némethová

Férovosť, čestnosť a úprimnosť považujem za moje kľúčové hodnoty, ktorými sa riadim v profesijnom i v súkromnom živote.

Michaela
Kosturková

Právo som začala študovať, pretože som vždy považovala za dôležité pomáhať slabším, ktorí potrebujú silného partnera v procese ochrany ich práv.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
SCHIN & MAJDÚCH

Napíšte nám