Barbara <br>Némethová

Barbara
Némethová

Férovosť, čestnosť a úprimnosť považujem za moje kľúčové hodnoty, ktorými sa riadim v profesijnom i v súkromnom živote.

Pre štúdium práva som sa rozhodla najmä z dôvodu mojej povahy bojovníčky, ktorá ma poháňa vpred pri zdolávaní nových výziev. A tiež kvôli túžbe získať všeobecný prehľad o všetkom, čo ma obklopuje. Veď základom poriadku vo svete je právo.

Svoju prácu staviam na filozofii: Kde je vôľa, tam je cesta. Vďaka mojej tvrdohlavosti, som ochotná ísť do neľahkého boja za práva a spravodlivosť pre klienta. A to aj v situáciách, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť nevyriešiteľné.

Práca advokátskeho koncipienta ma napĺňa hlavne kvôli rôznorodosti klientov a pestrosti úloh, s ktorými sa denne stretávam. Každý prípad, ktorý sa ocitne na mojom stole, je niečím jedinečný a jeho efektívne riešenie si vyžaduje osobitný prístup. S tým je nerozlučne späté neustále prehlbovanie mojich vedomostí, nadobúdanie nových poznatkov a skúseností.

Už počas štúdia som sa snažila budovať moje zručnosti v praxi, absolvovaním študentských stáží na okresných prokuratúrach. Po ukončení školy som začala svoju kariéru advokátskeho koncipienta v bratislavskej advokátskej kancelárii, kde som sa venovala predovšetkým obchodnému, pracovnému, medicínskemu právu a pestrej sporovej agende.

Svoju ďalšiu cestu som nasmerovala do advokátskej kancelárie SCHIN & MAJDÚCH legal s.r.o., ktorá ma oslovila svojim hodnotovým zameraním, vysokou profesionalitou, širokou paletou poskytovaných právnych služieb a inovatívnymi riešeniami, ktoré sa netradične aplikujú v tradičných právnych odvetviach.

Heslo „stále vyššie a vyššie“ sa odzrkadľuje v mojej profesii i vo voľnočasových aktivitách. Som večný cestovateľ, turista, rada vnímam svet a prírodu z vrcholkov vysokých štítov, rada spoznávam nové miesta, kultúry, zvyky a nových ľudí. To všetko prispieva k tomu, aby som bola schopná trvalo znášať aj väčšiu záťaž a zdokonaľovať sa v oblasti advokácie.

Vzdelanie

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave (Mgr.)
  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave (JUDr.)

Špecializácia

  • Obchodné právo
  • Pracovné právo
  • Nehnuteľnosti
  • Sporová agenda

Jazyky

  • Slovenský, maďarský, anglický

Oliver
Majdúch

Managing Partner

V advokácii pracujem jedenásť rokov. Do praxe som nastúpil ešte ako študent a hneď po skončení VŠ som odišiel pracovať do pražskej nadnárodnej kancelárie.

Eva
Schin

Managing Partner

Vždy som bola všade prvá. Od útleho detstva pre mňa platilo heslo, včera bolo neskoro. Keď sa do niečoho obujem, ostane po mne stopa.

Martina
Jamečná

V druhom ročník na právnickej fakulte som sa rozhodla, že chcem vyskúšať prax v advokácií. Už dávno ma toto povolanie fascinovalo.

Michaela
Kosturková

Právo som začala študovať, pretože som vždy považovala za dôležité pomáhať slabším, ktorí potrebujú silného partnera v procese ochrany ich práv.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
SCHIN & MAJDÚCH

Napíšte nám