Náš svet sa zrýchľuje, množina možností rastie a je čoraz náročnejšie sa v nich orientovať. Našimi kľúčovými hodnotami sú preto pomoc, praktickosť a jednoduchosť riešení - pracujeme tak, aby mala naša rada pre váš projekt vždy konkrétny prínos. Tento prístup sa nám osvedčuje a zastupujeme širokú paletu firiem, od inovatívnych startupov, cez dravé SME firmy až po tradičné Fortune 500 korporácie.

Pri práci sa opierame o technológie, ktorými zjednodušujeme poskytnutie služby. Nezabúdame na to, že na konci každej firmy sú ľudia. Preto komunikujeme ľudsky a bez kľučiek. O cenách hovoríme jasne a dopredu, pričom ponúkame rôzne možnosti odmeny - fixné project fees, zvýhodnené predplatené balíky služieb až po úspechovú odmenu.

Sme ľudia, ktorých baví práca, majú radi podnikanie a odvážne nápady. Klientom pri nich radíme, aby urobili strategické rozhodnutia správne a dosiahli svoje biznis ciele. Našou prácou pomáhame posilňovať ich pozíciu na trhu a motivujeme k vyšším štandardom.

Oliver
Majdúch

Managing Partner

V advokácii pracujem jedenásť rokov. Do praxe som nastúpil ešte ako študent a hneď po skončení VŠ som odišiel pracovať do pražskej nadnárodnej kancelárie.

Eva
Schin

Managing Partner

Vždy som bola všade prvá. Od útleho detstva pre mňa platilo heslo, včera bolo neskoro. Keď sa do niečoho obujem, ostane po mne stopa.

Martina
Jamečná

V druhom ročník na právnickej fakulte som sa rozhodla, že chcem vyskúšať prax v advokácií. Už dávno ma toto povolanie fascinovalo.

Barbara
Némethová

Férovosť, čestnosť a úprimnosť považujem za moje kľúčové hodnoty, ktorými sa riadim v profesijnom i v súkromnom živote.

Michaela
Kvokačková

Právo som začala študovať, pretože som vždy považovala za dôležité pomáhať slabším, ktorí potrebujú silného partnera v procese ochrany ich práv.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
SCHIN & MAJDÚCH

Napíšte nám